VİZE İŞLEMLERİ

Eskişehir Vize İşlemleri - Çalışma İzni - Oturma İzni Hizmetleri

 

Yabancılar Türkiye’ye geliş amaçlarına uygun vize ile giriş yapmaları halinde, Türkiye yasalarına göre kendilerine tanınan İKAMET TEZKERESİ hakkından yararlanabilirler. İkamet Tezkeresi Türkiye’ye gelen yabancılara verilen “oturma izni belgesi“ dir. Bu belgenin alınması ile yabancının Türkiye’de yasal olarak kaldığı belgelenmiş olmaktadır. İkamet Tezkeresi amacına uygun olarak farklı gruplara ayrılmıştır. Bunlardan bazıları; Turistik amaçlı, Öğrenim amaçlı ve diğeri.

 

Oturma izni için yapılması gereken ilk adım, yabancının vizesi bitmeden randevu almasıdır. Randevu tarihinde de istenilen belgelerin eksiksiz tamamlanıp göç idaresine teslim edilmesidir.
Firmamız bu işlemler için yüz yüze ya da uzaktan hizmet vermektedir.

 

Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü tarafından yabancıların Türkiye’de çalışmasına izin verilen hukuki belgedir. Türkiye’de yabancının çalışabilmesi için en az altı aylık süreli ikametinin bulunması gerekmektedir. Bu işlemi yabancıyı çalıştıran işverenin yaptırması gerekir. Firmamız bu işlemler için yüz yüze ya da uzaktan hizmet vermektedir.

 

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

 

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya + 90 222 230 30 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Web Tasarım