HASTANEDE HASTA BAKIMI

Eskişehir Hastanede Hasta Bakımı

 

Evde yaşlı bakımı ve hastanede hasta bakıcı hizmetleri hasta bakıcısı Yaşlı Bakıcısı refekatçı ameliyat sonrası bakım gereksinimi olanlardan uzun süreli bakıma ihtiyacı olan yaşlı ve hastalara, yeni doğum yapan annelerden, tedavisi evde sürdürülebilecek hastalara, kısa süreli hemşirelik hizmetlerine gereksinim duyanlardan, hemşire nezaretinde çocuk bakımı gibi hizmetleri evinde almak isteyenlere kadar çok geniş bir yelpazede ihtiyaç sahiplerine hitap etmektedir.

 

Eskişehir Hasta bakıcısı, ev veya hastane ortamında bulunan hastanın her türlü hizmetine bakmak, doktor ve/veya hemşire tarafından kendisine bildirilen görevleri yerine getirmek, (evde) hastanın alması gereken ilaçların tabikini yaparak zamanında almasını sağlamak, hasta odasının temiz ve düzenli tutulmasını sağlamak gibi görevleri yürütür.

Hastabakıcısı; Yatılı hasta bakıcı, haftada bir gün(24 saat) izin kullanır. Aile ile yapılan anlaşmaya göre bu izin günü hafta sonu veya hafta içindeki bir gün olabilir. Gündüzlü hasta bakıcısı ise hafta içi mesai günlerinde günde 8 veya 9 saat çalışır, Cumartesi ve Pazar izin günleridir.

 

Önerdiğimiz Bakıcılarda Aradığımız Özellikler

Hasta Bakıcı Vede Aracı Danışmanlık olarak sizlere istediğiniz hasta ve yaşlı bakıcısını bulmak için öncelikle;
1- Sigara içmemesine
2- Yaşantısının düzenli olmasına
3- Pratik ve sorumluluk sahibi olmasına
4- Güler yüzlü sadece sevecen olmasına
5- Sabırlı Olmasına
6- Temizlik ve Hijyen Kurallarına Uymasına
7- Mutlaka referanslı olmasına önem veriyoruz.

 

İşlem Nasıl Yürütülmektedir?

1. Hasta Ve Yaşlı Bakıcısı Talebinin Talep Formu İle Alınması
Bu aşama, ihtiyaç duyulan bakıcı ya da aile için çalışan profilinin genel ayrıntılarıyla belirlenmesini sağlar.
2. Aranan Bilgi Beceri ve Yetginliklerinin Belirlenmesi.
Daha sonra Hasta Bakımı Danışmanlık profesyonelleri sizinle temasa geçecektir. Böylece sizi daha yakından tanıma ve beklentilerinizi daha iyi anlayabilme fırsatını buluyoruz.
3. Adayların Belirlenmesi.
Hasta Bakıcısı Danışmanlık çalışanları bu aşamada veri tabanımızdaki adaylardan sizin belirttiğiniz özelliklere uygun adayları belirlerler.
4. Görüşme
Beklentinizi karşılayabileceğine inanılan adaylarla sizler arasında gerekli randevu ve organizasyon yapılarak Hasta Bakımı Danışmanlığın bürosunda bizim gözetimimizde görüşmeye alınırsınız. Görüşme sonrasında taraflar şartları ve beklentileri birbirine uygunsa ve anlaşma sağlanmış ise aile çalışacak kişiye genel çalışma şartları anlatılarak, çalışan adaya aile tarafından yasal işlemler tamamlanarak işbaşı yapılır.

 

Vaktiniz yok ve hastanız mı var ?


Size bulacağımız bakıcı sayesinde bu sorunu aşabilirsiniz. Sizin yerinize hastanede bekleyerek hastanıza gözü gibi bakacak sürekli onunda yanında durarak yardımcı olacak elemanlar arıyorsanız bize ulaşınız.

Evde hasta bakıcılığı yapacak elaman arıyorsanız bize başvurmanız yeterlidir. Tüm istediğiniz özelliklerde bakıcınızı bularak size gönderiyoruz.İstediğiniz özelliklerde bakıcınızı bulmak için bize başvurmanız yeterlidir.

 

Size En Uygun Elamanını Nasıl Buluyoruz ?

 

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

 

Peki Elemandan Memnun Kalmazsam ?


Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketinizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını tahhüt eder.

 

Bize Nasıl Uaşabilirsiniz ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya + 90 222 230 30 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Web Tasarım