BEBEK VE ÇOCUK BAKIMI

Hepimiz için çok değerli bebeklerimizi emanet edebileceğimiz profesyonel, bebeğin yetişmesinde ve gelişiminde büyük rol oynayacak, güven duyacağınız ve minik bebeğimizin büyüme sürecinde yanınızda olarak, sizlere yardımcı olacak bebek bakıcısı alternatiflerini sizlere sunan firmamızın tek amacı özel olarak seçilmiş bebek bakıcısı portföyümüz arasından sizler için doğru olan bakıcıyı seçip, sizlerle tanıştırmaktır. Eskişehir TURPAL Bakıcı Hizmetleri ile bebeğiniz emin ellerde, doğru bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı hizmetinizde.

Eskişehir TURPAL Bakıcı hizmetleri olarak Eskişehir evde yatılı çocuk bakıcısı, çocuk bakımında bilinçli tecrübeli diplomalı eğitimci oyun ablaları gündüzlü ve yatılı görevini yapacak yerli ve yabancı bakıcılar temin ediyoruz. 

 

Size En Uygun Elamanı Nasıl Buluyoruz ?

 

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

 

Peki Elemandan Memnun Kalmazsam ?


Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketinizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını tahhüt eder.

 

Bize Nasıl Uaşabilirsiniz ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya + 90 222 230 30 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Web Tasarım