HAKKIMIZDA

Eskişehir’in İlk Evde Bakım Merkezinin Kurucularından Olan Yönetim Kurulumuz, Eskişehir’de Sağlık Hizmetlerine Yeni Bir Soluk Kazandırmak İçin; Turpal Evde Bakım Merkezi Ve Sağlık Hizmetleri İle Hizmet Sunmaya Başlıyor.

Turpal Evde Bakım Merkezi, Herkese, Her Koşulda ve Yerinde Sağlık Hizmeti Sunarken, Sağlık Hizmetini Doğru ve Profesyonel Eller ile Ulaştırmayı Amaç Edinmiştir.

BİZ KİMİZ?

TURPAL Evde Bakım Merkezi, Eskişehir’de tüm sağlık hizmetlerini yerinde sunan bir sağlık organizasyon merkezidir.

TURPAL Evde Bakım Merkezi Hizmetleri, Avrupa Birliği ülkelerinde benzerleri olan, ülkemizde ise son 10 yıldır verilmeye çalışan, tedavi ve bakım koçluğu sistemi diyebileceğimiz bir sistemdir.

Amacımız hastalık veya hastalığa bağımlılık süresinde yaşam kalitesini arttırmak, sağlığı korumak ve ihtiyaçları belirleyerek, en uygun, en ekonomik, ve en sosyal hizmeti sizlere ulaştırmaktır.

TURPAL Grup Tüm personelleriyle birlikte, müşteri memnuniyeti sağlayarak, evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar ve beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vererek güvenilirlik ve sayginlik simgesi olmayi hedefler.

Gunluk hayatin buyuk bir bölümü çalışarak ve hayallerin peşinden koşarak geçmektedir. Fakat süre gelen bu koşuşturmada bir çok insan değişik konularda yardıma ihtiyac duymaktadır.Ancak istediği yardim çoğu zaman ya geç gelmekte ya da istediği özelliklerin tamamini karşılayamamaktadır, iste bu gibi benzer durumlarda istenen yardimi profesyonel ekiplerimizle mumkun olan en kısa zamanda ve nerdeyse kusursuz denilecek seviyede siz musterilerimize sunuyoruz. Gunluk hayatta gerekebilicek bir çok sektörde uzmanlasmis kadromuz, tedarikcilerimiz ve ozel egitimli musteri temsilcilerimizle istediğiniz her an yanınızda olabilmenin verdiği mutlulugu yaşıyoruz.

TURPAL Grubu olarak “İnsan Kaynağı” her zaman çalışma yaşantımızın vazgeçilmez bir unsuru olmuştur. İnsan Kaynakları Uygulamalarımız çerçevesinde çalışan memnuniyeti ve gelişimine katkı sağlamak, ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin çalışan kalitesiyle paralel geliştiği ve çalışanlarımızın verimli çalışabilecekleri bir ortam yaratmak öncelikli hedeflerimizdir.

“Doğru insan kaynağını doğru işe yerleştirme” felsefesi ile yola çıkan TURPAL GRUBU, aynı zamanda çalışanlarının kişisel ve profesyonel becerilerinin gelişiminin öneminin vurgulandığı bir gelişim politikasına sahiptir.

NELER YAPIYORUZ?

Hastanın hastalığa bağımlılık derecesini tespit ederek, tedavi ve bakımında alması gereken önlemlerden, ihtiyacı olan tedavi seçeneklerini hasta ve aile bireyleri ile beraber organize eder.

Hastanın ihtiyacı olan tibbi cihaz ve medikal malzemeyi hastaya ulaştırır.
Tedavi ve bakımının yapılması için profesyonel ekibi ve uzman hekimleri ile birlikte, her türlü bakım, tedavi ve takip hizmetini sağlar.

İnsan hayatinin öneminin herşeyin üstünde oldugu bilinci ile hareket eden kurulusumuz bunyesinde Tibbi, Hukuki ve Finansal danismanlik hizmetleri, Acil Yardım Hizmetleri, Kurumsal Organizasyonlar, VIP Seyahat rehberliği gibi bir çok alanda profesyonel olarak faaliyet gostermekteyiz.

Eskişehir Web Tasarım